EarFit Precise Clearance

EarFit Precise Clearance

Kayıt, düzenleme veya mastering yaparken mükemmel sonuç, şeffaf ve doğal sesler gerektirir. Bass, mid ve tizler için üç yollu geçiş ve hassas ayarlı sürücüler ile EarFit Precise Clearance tüm frekans bantlarında zengin ve güçlü bir ses üretir. Böylece kullanılan platforma göre 120 dB’e kadar ses üretebilir. 

Bant Genişliği
95%
Ses Çözünürlüğü
98%
Bas Sürücüsü
95%

Üstün tasarım yaklaşımları için maksimum esneklik sunması için geliştirilen Micro Speakerlarımız; Geniş bant genişliğine sahip bir hoparlör olarak, yüksek çözünürlüklü ses uygulamalarına olanak tanır. Canlı, net ve zengin ses üretimiyle dinleyicinin maksimum performans almasını sağlar.

Güçlü ve dengeli ses üretimi geliştirilmiş olan Balanced Armature sürücülerimiz, bas ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş bas sürücüleri ile, basçılar ve bateristler için tavsiye edilen sürücü tipidir.

4 Sürücülü Balanced Armature sürücülerimiz, yüksek güç çıkışı ile kompakt dinleme sunar. Tüm frekans aralıklarında dengeli ve yüksek güç çıkışı sağlar. Birlikte kullanıldığı müzik platformuna göre 120 dB’e kadar ses üretebilir.

Üstün Netlik Güçlü Ses Çıkışı

4 ses sürücüsü ile güçlendirilen Precise Clearance serisi en ince detayları dinleyebilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir

Berrak ve Zengin Sesler

Müzik zevkinizi Premium Kalite'de sunabilmek adına Precise Clearance serisi özel olarak kalibre edilmiştir. Böylece tüm grup üyeleri net bir şekilde sizinle olacak
Bilgi Alın
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar