Yapay Zeka ile güçlendirilmiş AI Serisi

EarFit Tactical

Zorlu koşullarda, profesyonel kullanım için geliştirdiğimiz EarFit Tactical, kullanıcıların akustik ihtiyaçlarına yönelik özel teknolojiler barındırmaktadır ve sahip olduğumuz teknolojinin en üst segmentini oluşturmaktadır. Tüm akustik ve 3D üretim teknolojimizin yanı sıra zorlu şartlara uyum sağlayabilmek için yapay zeka ile güçlendirilmiştir. Böylece Dünya’daki ilk aktif ses izolasyonuna sahip kişiye özel kulaklık ortaya çıkmaktadır. Özgünleşmenin en ileri versiyonu olan AI Serisi kulaklıklarımız, kişiye özel gövde ve tasarım seçeneklerinin yanı sıra aktif ses izolasyonu da her bir kullanıcı için düzenlenmektedir. Geliştirdiğimiz yapay zeka yazılımları ve programlar aracılığıyla yaptığımız bu düzenleme sonucunda 40 dB’den fazla koruma sağlanabilmektedir.

En zorlu koşullara dayanıklı

Zorlu koşullardaki profesyonel kullanım için geliştirdiğimiz EarFit Tactical, kullanıcıların akustik ihtiyaçlarına yönelik özel teknolojiler barındırmaktadır ve sahip olduğumuz teknolojinin en üst segmentini oluşturmaktadır.

Yapay Zeka ile güçlendirilmiş

Tüm akustik ve 3D üretim teknolojimizin yanı sıra en zorlu şartlara uyum sağlayabilmek için EarFit Tactical yapay zeka ile güçlendirilmiştir. Böylece Dünya’daki ilk aktif ses izolasyonuna sahip kişiye özel kulaklık ortaya çıkmıştır.

Ekstrem ihtiyaçlara Teknolojik çözümler

Özgünleşmenin en ileri versiyonu olan AI Serisi kulaklıklarımız, kişiye özel gövde ve tasarım seçeneklerinin yanı sıra aktif ses izolasyonu her bir kullanıcı için düzenlenmektedir. Geliştirdiğimiz özel yazılım ve programlar aracılığıyla yaptığımız bu düzenleme sonucunda 40 dB’den fazla koruma sağlanabilmektedir.