Destek

Kulak İzi Alma Klavuzu

EarFit In Ear Monitor’leri eşsiz kılan kişiye özel üretim, göndereceğiniz kulak izini referans alarak yapılmaktadır. Kulak izleri işitme merkezlerindeki uzman odyologlar tarafından alınmalıdır. 

Kulak parmak izi gibi özgün bir yapıya sahiptir ve güncel teknolojide kulak yapısını görmenin kulak izi almaktan daha efektif bir yolu bulunmamaktadır. 

Tüm üretim süreçlerimiz gönderdiğiniz kulak izinize uygun olarak yapılacağı için, odyoloğunuzun aşağıdaki yönergeye uygun kulak izi aldığından emin olun. Kulak iziniz alındıktan sonra aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak kulak iziniz ile birlikte bize gönderin.

Kulak İzi Alma Klavuzunu İndirin

Kulak izinizi aldıktan sonra ad, soyad, teslimat adresi, telefon numarası, mail adresi ve sipariş numarası ile birlikte bu formu eksiksiz doldurarak formda belirttiğimiz adrese gönderin.

1. Kulak İzi Boyu

    EarFit In Ear Monitorler tüm kulak yapısını kapsayacak şekilde üretilmektedir. Bu sebeple kullanıcılarımızın tam konka kulak izine ihtiyaç duymaktayız. Kulak izi helix, tragus ve anti-tragusu kapsayacak şekilde alınmalıdır.

2. Kulak İzi Materyali

    Kulak izi, sert kulak izi alma macunu ile alınmalıdır.

3. Kulak İzi Derinliği

    Kulak izi, kulak kanalının ikinci boğumuna kadar girmelidir ve iz alım sürecinde kullanıcının ağzının açık olması gerekmektedir. 

4. Kulak İzi Alınırken Yapılması Gerekenler

    Kulak izi macunu kulakta donarken, kullanıcının çenesini hareket ettirmemesi gerekmektedir. Kullanıcının çenesini kapatmasını engellemek için, kulak izi alınırken dişlerinin arasına bir şey konulması gerekmektedir. Tüm bunların doğruluğunu sağlamak için:

5. Kulak İzinizi Bize Gönderin

    Kulak izinizi aldıktan sonra Ürün Gönderme Formumuz ile birlikte aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz. Kargo takip numaranızı sipariş numaranız ile birlikte [email protected] adresine göndermeniz, lojistik süreçlerini hızlandıracaktır. Kulak iziniz bize ulaştığı anda üretimlerinize başlanacaktır. Üretim süreçlerinizi kullanıcı girişinden siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Adres
Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Blv. ODTÜ Teknokent Silikon Blok, ZK-02 Çankaya/Ankara 

Telefon
+90312 552 29 79

E-Posta
www.earfit.com.tr