Oyun temponuza ayak uydurabilecek size özel kulaklıklar

EarFit Gaming

Kişiye özel kulaklıklarımızın olağanüstü konfor özellikleri sayesinde uzun oyun maratonlarında dahi kulak ağrılarının önüne geçmekteyiz. Kulağınıza özel olarak ürettiğimiz kulaklıklarımız herhangi bir yüzeye baskı yapmayacağı için ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın rahatsızlık veya ağrı yapmayacaktır. Böylece ağrı sızı gibi sebeplerle oyun keyfinizi yarıda kesmek zorunda kalmayacaksınız. Özel ses sürücüleri ile güçlendirilmiş Gaming serisi, doğal ses üretim kabiliyeti sayesinde oyunun içinde gibi hissettirecektir. 

Uzun oyun maratonları için mükemmel uyum

Oyun keyfinizin ağrı gibi konfor problemleriyle bölünmemesi için Gaming serisi kulağınıza özel olarak üretilir. Kişiye özel üretim sayesinde kulaklığınız, kulağınıza baskı yapmayacak ve vücudunuzun doğal bir parçası gibi hissettirecektir.

Berrak Sesler

Özel ses sürücülerimiz sayesinde kulaklıklarımız her bir frekans aralığında net ve dengeli bir cevap vermektedir. Oyun içerisindeki en küçük sesleri bile duyabilecek, farkındalığınızı en üst seviyeye taşıyabileceksiniz. Berraklığın yanı sıra doğal ses üretim kabiliyeti sayesinde oyunun içinde gibi hissedeceksiniz. 

Özgün Tasarım Seçenekleri

Kulaklığın size özel olarak üretilmesinin yanı sıra özgün tasarım seçenekleriyle de özgünleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz oyun figürlerini veya logoları kulaklığınızın kapağında taşıyabileceksiniz.

Oyun temponuza ayak uydurabilecek özgün kulaklıklar

Oyuncu Kulaklıkları

Earfit Gaming Comfort

Earfit Gaming Custom

Earfit Gaming Premium