Olağanüstü Konfor Premium Ses Kalitesi

EarFit Custom In Ear Monitors

Her bir detay
size özel olarak tasarlanır

Olağanüstü konfor için mükemmel uyumu hedefledik. Bu amaçla kulağınızın en küçük kıvrımına bile uyum sağlayacak EarFit Custom In Ear Monitor’leri geliştirdik. Dijital modelleme programları ile her bir kulaklık özel olarak tasarlanır ve parmak iziniz gibi özgün olan kulağınıza mükemmel uyum sağlayarak vücudunuzun doğal bir parçası gibi hissettirir.

EarFit Custom serisi mükemmel uyum ve olağanüstü konforun yanı sıra üst düzey ses izolasyonu da sağlamaktadır. Kulaklıklarımızın özgün geometrisi sayesinde 30 dB’e kadar ses izolasyonu sağlanabilmektedir. Bu izolasyon seviyesinde ister spor yaparken ister açık ofiste kullanın; dış Dünya’dan izole bir şekilde yeni bir duyma deneyimi yaşayacaksınız.

Geleneksel Üretim
Yöntemlerini Unutun

Premium ürün geliştirebilme kabiliyetimizi, 3D yazıcıların üstün üretim gücünden alıyoruz. Özel olarak tasarlanan her bir kulaklık 25 mikron (0,025 mm) hassasiyette üretim yapan 3D yazıcılarda üretilmektedir. Böylece üretim hatalarının ve sapmaların önüne geçerek yüksek kalitede üretim yapabilmekteyiz.

Kulaklıkların modellemesini dijital olarak tamamladıktan sonra üretimlerimizi biyouyumlu malzeme işleyebilen 3D yazıcılarda yapıyoruz. Geliştirdiğimiz Mass Customization teknikleri sayesinde her biri özgün parçalardan oluşan seri üretimi gerçekleştirebilmekteyiz.

Yeni bir dinleme
deneyimi için "Netlik"

Kulaklıklarımıza Custom In Ear Monitors dememizin temel sebebi “netlik”. Kullandığımız özel ses sürücüleri, alışılmış kulaklıklardan farklı olarak belirli frekans aralıklarında çalışmak için özelleşmiştir. Bu ses sürücülerini geliştirdiğimiz yazılım ve algoritmalarda test edip özel olarak bir araya getiriyoruz. Böylece insan kulağının duyabildiği tüm frekans aralıklarında net ve dengeli bir ses elde ediyoruz.

Dinlediğiniz müziklerdeki her bir enstrümanı net olarak ayırt ederek, daha önce hiç fark etmediğiniz detayları duyabileceksiniz. Böylece en sevdiğiniz şarkılardaki detayları yeniden keşfederek yeni bir duyma deneyimi elde edebileceksiniz. Dinlediğiniz her bir şarkı size kayıt stüdyosundaymışsınız gibi hissettirecek.

Siz istediğiniz sürece
kulağınızda

Mükemmel uyum ile ürettiğimiz kulaklıklarımız siz çıkartmak istemediğiniz sürece kulağınızda kalacaktır. EarFit In Ear Monitor’ler kulağınızın her bir detayı göz önünde bulundurarak geliştirildiği için üst düzey tutunma sağlayacaktır. Bu sayede spor salonunda, sahnede veya ofiste olmanızdan bağımsız bir şekilde en zorlu anlarda bile sizinle kalacaktır.

Tutunmanın üst düzeyde olması sayesinde en hareketli anlarınızda bile kulaklığınız sizinle kalacaktır. Böylece spor yaparken dahi kulaklıklarınızın düşmesinden çekinmeyeceksiniz.

In Ear Monitors

Kulaklık Çeşitleri

Sporcu Kulaklıkları

EarFit Action

IP65 sıvı koruması ile en ağır antremanlarınızda bile sizi yarı yolda bırakmaz

Müzisyen Kulaklığı

EarFit PRO

Sahnedeki profesyonel ihtiyaçlar için profesyonel kulaklıklar

Oyuncu Kulaklıklar

EarFit Gaming

Olağanüstü uyum ve doğal ses kalitesi ile oyunun içinde gibi hissedeceksiniz

Premium Kulaklılar

EarFit Exclusive

Olağanüstü konfor ve Premium Ses kalitesi ile güçlendirilmiş Mücevherler

Kask içi Kulaklıklar

EarFit Adventure

Uyarlanabilir ses izolasyon seviyesi ile seyahatleriniz konser sahnesindeymiş gibi geçecek

AI Serisi

EarFit Tactical

Zorlu şartlar için geliştirilmiş Yapay Zeka ile güçlendirilmiş teknoloji harikaları