Profesyonel ihtiyaçlar için maximum izolasyon

EarFit PRO

Daha iyi duymanın daha iyi çalmayı sağlayacağına inanarak geliştirilen EarFit PRO serisi, kullanıcıyı konser sahnesinin gürültüsünden koruyabilecek kadar yüksek ses izolasyonu sağlar ve tüm frekans aralıklarına berrak bir cevap verir. Böylece tüm grup üyeleri net ve dengeli bir şekilde duyulabilir hale gelir.

3D yazıcıların üstün üretiminden güç alan %100 uyumlu kulaklıklarımız en hareketli sahne showlarınızda bile sizi yarı yolda bırakmayacak. Pro serisi kulaklıklarımız, diğer türlerle aynı etkileyici ses sürücüleri kullanır ancak yüksek ses izolasyonu için özel materyaller ile güçlendirilmiştir.

Yüksek İzolasyon Berrak Ses

Müzisyenlerin konser sahnesindeki sesten etkilenmesinin önüne geçmek için özel izolatörler ile güçlendirilen PRO serisi en hareketli sahne showların dahi sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Yüksek izolasyonun, premium ses sürücüleri ile güçlendirilmesi ile berrak ve zengin bir ses çıktısı elde edilmektedir. Böylece dış dünyadan etkilenmeyip müziğinize odaklanabileceksiniz.

Mükemmel uyum olağanüstü konfor

3D yazıcıların üstün üretim gücü ve kişiye özel tasarım kabiliyetlerimiz sayesinde EarFit PRO serisi vücudunuzun doğal bir parçası gibi hissettirecektir. Siz çıkarmak istemediğiniz sürece ilk taktığınız konumda kalacaktır.

Pro serisi, diğer EarFit kulaklıklarıyla aynı etkileyici ses sürücüleri kullanır ancak yüksek ses izolasyonu için özel materyaller ile güçlendirilmiştir.

Değiştirilebilir Kablolar

Diğer tüm modellerimizde olduğu gibi EarFit Pro serisi standart MMCX konnektörü ile geliştirilmiştir. Böylece kulaklığınızı ister telefonunuzda ister konser setuplarında kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken MMCX girişinden kabloyu değiştirmek. Bu sayede EarFit Pro hayatın her anında sizinle.

Profesyonel ihtiyaçlar için maximum izolasyon

Müzisyen Kulaklıkları

Earfit Pro Comfort

Earfit Pro Custom

Earfit Pro Premium