Yeni bir sürüş yeni bir dinleme deneyimi

EarFit Adventure

EarFit Adventure serisi ile motor kullanırken veya kask takarken yaşayacağınız kulaklık deneyimini yeni bir seviyeye taşımaktayız. Kişiye özel üretim sayesinde kask içerisinde herhangi bir ağrı veya rahatsızlık problemi yaşamayacaksınız. Her bir frekans aralığındaki detaylı ve net ses dağılımı ile sürüş keyfiniz yeni bir seviyeye çıkacak. Böylece üstün ses kalitesi ve olağanüstü konfor seyahatiniz boyunca size eşlik edecek. Özellikle sürüş esnasında çevresel farkındalığınızı korumak için şeffaf mod özelliğini aktifleştirerek güvenli bir sürüş sağlayabileceksiniz.

Uyarlanabilir İzolasyon Seviyesi

EarFit Adventure serisi trafikteki çevre farkındalığını azaltmamak adına uyarlanabilir ses izolasyon seviyesi özelliği ile birlikte gelir. Böylece şehir trafiğinde şeffaf modda kullanılabilirken uzun yollarda ses izolasyonu ile premium ses kalitesinin keyfini sürebilirsiniz.

Kask içinde dahi yüksek konfor

Kişiye özel üretim sayesinde kask içerisinde herhangi bir ağrı veya rahatsızlık problemi yaşamayacaksınız. Her bir frekans aralığındaki detaylı ve net ses dağılımı ile sürüş keyfiniz yeni bir seviyeye çıkacak. Böylece üstün ses kalitesi ve olağanüstü konfor seyahatiniz boyunca size eşlik edecek.

Yeni bir sürüş yeni bir dinleme deneyimi

EarFit Adventure

Siz çıkartana kadar sizinle

Earfit Adventure Comfort

Siz çıkartana kadar sizinle

Earfit Adventure Custom

Siz çıkartana kadar sizinle

Earfit Adventure Premium