Mücevherlerin Teknoloji ile Buluşması

EarFit Exclusive

Exclusive Serisi kulaklıklarımız, olağanüstü konfor ve ses özelliklerinin yanı sıra tasarım ve üretim açısından eşsiz çözümler sunmaktadır. Titanyum, gümüş, altın veya pırlanta gibi seçeneklerle donatılabilecek olan kulaklıklarımız, kuyum ustaları tarafından mücevher özeninde üretilmektedir.

Exclusive serisi kulaklıklarımızı geliştirirken, üstün ses özelliklerinin yanı sıra değerli bir kuyum gibi eşsiz olmasını hedefledik. Böylece Exclusive Serisi kulaklıklarımızda tek limit hayal gücünüzdür.

Eşsiz tasarımın teknoloji İle buluşması

Exclusive Serisi kulaklıklarımız, sahip olduğu teknoloji ve kişiye özel geometrisinin yanı sıra eşsiz tasarım seçenekleri ile de tamamen size özel olacaktır. Kulaklık gövde ve kapağı Titanyum, Altın, Gümüş gibi değerli metallerle üretilebilirken, tasarımlarınız pırlantalarla da süslenebilecektir.

Üretim aşamasında sizinle bağlantıya geçecek olan tasarımcımız, tarzınıza en uygun kulaklığın üretimi için size her adımda destek olacaktır.

Özgün tasarım ile eşsiz bir mücevher

Exclusive serisi kulaklıklarımızı geliştirirken değerli bir mücevher gibi eşsiz olmasını hedefledik. Exclusive Serisi kulaklıklarımızda tek limit hayal gücünüzdür. Böylece teknolojimizi estetik olarak en ileriye taşıyarak “Mücevher” kalitesine ulaştık.

Size özgün 3D printed kutular

EarFit Exclusive, 3D yazıcılarda sizin isminize özel olarak üretilmiş taşıma kutuları ile gönderilmektedir. Tüm bileşenleri ile özgün bir yapıda olan Exclusive serisi, özgünleşmenin en ileri örnekleridir.

Mücevherlerin Teknoloji ile Buluşması

Exclusive IEM’s

Siz çıkartana kadar sizinle

EarFit Exclusive