3D Kulak Kalıpları

ISO Belgeli Üretim Merkezimizde Üretilmiş
%100 Garantili Kulak Kalıpları

ISO sertifikalı üretim tesislerindeki dijital üretimlerimizde, kulak kalıbı bir kez modellenip üretildikten sonra aynı kalıp tekrar tekrar üretilebilir, tekrar kulak izi alınmasına gerek olmadan farklı türde kulak kalıpları da üretilebilir. Bu üretimlerin tamamı aynı kalitede ve hassasiyette olmaktadır. Üretimin her aşaması bilgisayar programlarında kontrol edilip ve 3D yazıcılar ile üretildiğinden dolayı her bir üretim Dünya standartlarında olmaktadır.

3D Kulak Kalıpları

Titanyum Kulak Kalıpları

Titanyum havacılık ve modern tıpta yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Yüksek sağlamlığı sayesinde standart kulak kalıplarından çok daha ince yapıda üretimler yapılabilmektedir. Sağlamlığının yanı sıra hafif yapısı ile de konforlu bir kullanım sunmaktadır. Titanyumun biyouyumlu yapısı sayesinde hijyenik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile alerjen sebeplerle standart kulak kalıbı kullanamayan müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

3D Kulak Kalıpları

Renkli Kulak Kalıpları

3D yazıcılarda ürettiğimiz kulak kalıplarımızı özel pigmentlerle renklendirmekteyiz. 10 farklı renk seçeneğimiz sayesinde yüksek doğruluktaki kulak kalıplarımız, kullanıcı talebine göre özelleştirilebilmektedir.

3D Kulak Kalıpları

Soft Touch

Kulak kalıplarının kulakta durması bazı hastalar için oldukça zorlu olmaktadır. Kulak kanalı düzleşmiş olan hastalarda veya kulak kanalı daralarak ilerleyen hastalarda kullanım ve tutunum kolaylığı sağlamak için özel materyaller kullanmaktayız. Kullandığımız özel materyaller sayesinde akrilik kulak kalıplarımızın yüzeyi silikon kulak kalıbı formuna yaklaşmaktadır ve böylece kulak tutunumunu arttırmaktayız.

3D Kulak Kalıpları

Receiver In The Canal

Dijital kulak kalıplarında Receiver’in yerleşeceği yuva açık olarak üretilmektedir. Böylece kulak kalıbı üzerinde herhangi bir işlem yapılmadan receiver kolaylıkla kalıba takılıp çıkartılabilmektedir. Uygun tolerans değerlerinde üretilen kulak kalıplarımızda Receiver sıkı geçme ile yerleşmektedir ve herhangi bir yapıştırıcı kullanılmamaktadır.

RIC kulak kalıbı üretimlerimizde, Receiver’larınızı bilgisayar ortamında modelleyip, kalıp içerisine yerleştirerek üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple kulak izlerinizin yanında Receiver’lara da ihtiyaç duyuyoruz. Üretimin ardından kulak kalıbının montajını da yapıp hastanıza teslim edebileceğiniz son hale getiriyoruz.

3D Kulak Kalıpları

Winglock

Avrupa ve Amerika’dan eğitimler almış uzman kadromuz ve dijital üretim yöntemleri sayesinde kulak kalıbı üretim kabiliyetlerimiz artmaktadır. Kulak kalıbının kulaktan çıkması durumunda kalıbı desteklemek için Wing Lock eklentisi ile kalıbı desteklemekteyiz. Böylece kulak kalıbın kulaktan çıkmaması için konka bölgesinden desteklenecektir.

3D Kulak Kalıpları

ISO Belgeli Üretim Merkezimizde Üretilmiş %100 Garantili Kulak Kalıpları

Uzmanlarımıza
Gönderin

Dijital kulak kalıbı üretimimizden faydalanmak isterseniz, kulak izlerinizi anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Kulak izleriniz bize ulaştıktan sonra uzmanlarımız tasarım ve üretim işlemlerini tamamlayarak 2 iş günü içerisinde 3D yazıcılarda üretilmiş kulak kalıplarınızı sizlere gönderecektir.

Yapay Zeka ile
Otomatik Modelleme

Elinizde kulak izinizin taranmış görüntüsü varsa, Dünya’nın en gelişmiş algoritmalarının kullanıldığı Otomatik Modelleme modülümüz ile üretime hazır kulak kalıbınızı oluşturabilirsiniz. Otomatik modelleme modülümüz ile tasarlanan kulak kalıplarımız 2 iş günü içerisinde size gönderilecektir.