Hakkımızda

Hakkımızda

Kişiye Özel Kulaklıklar

EarFit güçlü mühendislik altyapısı ve küresel iş ortakları ile Odyoloji ve Akustik alanında yüksek teknoloji ürünler geliştiren ve işitme sektöründe dijital odyoloji ve eğitim hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Avrupa ve Amerika’daki önemli eğitim merkezlerinde eğitim almış uzman kadrosu, yapay zeka, 3 boyutlu üretim, dijital kalıp tasarımı, yazılım ve donanım geliştirme konusunda uzmandır.

Odyoloji alanındaki deneyimini yapay zeka ve derin öğrenme teknolojileri ile birleştirerek kişiye özel askeri ve sivil telsiz kulakları geliştiren EarFit, zorlu operasyon şartlarında kullanılabilecek özelliklerdeki kulaklıklarında dünyanın en gelişmiş donanımlarını barındırmaktadır. ISO 9001 ve ISO 13485 kalite belgeleri ile tescil edilmiş üretim tesislerinde üretilen EarFit Kulaklıkları ve Kulak Kalıpları, Dünya’nın en hassas 3 Boyutlu tarama ve yazıcı sistemleri ile birlikte, dünyanın gelişmiş yazılımlarında tasarlanarak üretilmektedir. 

EarFit Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli kurumları ile iş birlikleri yaparak, mühendislik gücünü en üst seviyede tutmakta, multi-disipliner ekibi ile birlikte müşterilerine en güncel teknoloji ve hizmetleri sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası birçok ödül almış kurucu ekibinin yanında, tecrübeli uzman kadrosuyla işitme sektörünü dijital dünyaya davet etmektedir.