Destek

Satın Alma Süreci

EarFit In Ear Monitor’lerin satın alma süreci, normal kulaklıklarla kıyaslandığında ekstra adımlar içermektedir ancak endişelenmeyin. Bu süreci kolaylaştırmak için adım adım yapmanız gerekenleri listeledik.

1. Kulaklık Modelinizi Seçin

In Ear Monitorlerimiz arasından size en uygun olan modeli seçip, kulaklığınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirin.

2. Kulak İzi Aldırın

Tüm EarFit In Ear Monitor’ler, kulağınız ile mükemmel uyuma sahip olması için size özel olarak üretilir. Bu üretimlerin yapılabilmesi için uzman odyologlar tarafından alınmış kulak izinize ihtiyaç duymaktayız. Size en yakın işitme merkezine giderek kulak izinizi bize gönderebilirsiniz.

İşitme merkezine giderken Kulak İzi Alma Kılavuzunuzu yanınızda götürmeyi unutmayın ve odyoloğunuzun bu adımlara uygun hareket ettiğine emin olun.

3. Kulak İziniz Için Ön Onay

Tüm üretim aşamaları kulak iziniz üzerinden ilerleyeceği için, kulak izinizi bize göndermeden önce fotoğrafını çekip [email protected] adresine mail atarak ön onay alabilirsiniz. Böylece doğru kulak izini gönderdiğinize emin olabilirsiniz. Bu adım opsiyonel olmakla beraber uyumu arttırma açısından faydalı olacaktır.

4. Kulak İzinizi bize gönderin

Kulak iziniz alındıktan sonra üzerine isim soy isim yazarak “Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Blv. ODTÜ Teknokent Silikon Blok ZK-02 06800 Çankaya / Ankara” adresine gönderebilirsiniz.

5. Heyecanlı Bekleyiş

Kulak iziniz bize ulaştıktan sonra ortalama olarak 15 iş günü içerisinde üretiminiz tamamlanacaktır.