EarFit Bass-Heavy

EarFit Bass-Heavy

EarFit Bass-Heavy serisi universal kulaklıklar, bas ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir. Ayrıca profesyonel kullanıcılarda basçı ve bateristlerin kullanması tavsiye edilir. Tüm frekans bantlarındaki güçlü ses performansının yanında, geliştirilmiş bas performansı ile müzik zevkiniz yeni bir boyuta ulaşacaktır.

Bant Genişliği
95%
Ses Çözünürlüğü
98%
Bas Sürücüsü
95%

Üstün tasarım yaklaşımları için maksimum esneklik sunması için geliştirilen Micro Speakerlarımız; Geniş bant genişliğine sahip bir hoparlör olarak, yüksek çözünürlüklü ses uygulamalarına olanak tanır. Canlı, net ve zengin ses üretimiyle dinleyicinin maksimum performans almasını sağlar.

Güçlü ve dengeli ses üretimi geliştirilmiş olan Balanced Armature sürücülerimiz, bas ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş bas sürücüleri ile, basçılar ve bateristler için tavsiye edilen sürücü tipidir.

4 Sürücülü Balanced Armature sürücülerimiz, yüksek güç çıkışı ile kompakt dinleme sunar. Tüm frekans aralıklarında dengeli ve yüksek güç çıkışı sağlar. Birlikte kullanıldığı müzik platformuna göre 120 dB’e kadar ses üretebilir.

Üstün Ses Kalitesi Güçlü Baslar

Bass ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilen Bass-Heavy serisi, zengin ses kalitesinin yanı sıra güçlü basslarıyla size yeni bir dinleme deneyimi sunacaktır

Üç Sürücü ile Güçlü Ses Çıkışı

3 Sürücü ile güçlendirilmiş Bass-Heavy serisi size eşsiz bir dinleme deneyimi sunmaktadır
Bilgi Alın
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar