Destek

Servis ve Tamir

EarFit In Ear Monitorler’de kişiye özel üretim aşamalarının tamamı kullanıcının gönderdiği kulak izi referans alınarak üretilmektedir. Bu sebeple uyum problemlerinde, teslim tarihinden itibaren 30 günlük kısıtlı bir garanti sağlar. Üretim akışı gönderilen kulak izi ile %100 uyumda olacak şekilde geliştirilmektedir. Uyum problemi olasılığını azaltmak için kulak izi alım aşamalarının kulak izi alma kılavuzu ile uyumlu olduğuna emin olun.

Kulak parmak izi gibi özgün bir yapıya sahiptir. Bu sebeple EarFit In Ear Monitor’ler ikinci bir kullanıcı tarafından kullanılamayacaktır.

Kişiye özel kulaklıkların kullanım deneyimi, standart kulaklıklardan farklı olmaktadır. Kulaklığın hissiyatına alışmak bazı kullanıcılar için bir haftayı bulabilmektedir.

Dış gövdedeki veya iç bileşenlerdeki malzeme kusurları veya işçilik sorunları, orijinal sevkiyat tarihinden itibaren bir yıllık bir süre için garanti kapsamındadır. EarFit talimatına aykırı kullanım, olağan aşınma ve yıpranma, doğal afetler veya ürünün herhangi bir parçasının değiştirilmesinden kaynaklanan hasar veya kırılma garanti kapsamında değildir.

Kablolar garanti kapsamında değildir. 30 gün içinde kablo arızası yaşarsanız, lütfen [email protected] ile iletişime geçin. Aksi takdirde, yedek kablo sipariş etmek için lütfen aksesuarlar sayfasına bakın. Detaylı bilgi için SSS sayfasını kontrol edebilirsiniz 

Uluslararası gönderiler gümrük vergilerine tabi olabilir. Gümrükte oluşabilecek vergilendirmelerden kullanıcı sorumludur. Garanti veya servis süreçlerinde oluşabilecek vergisel ödemelerde EarFit ekstra ücret alma hakkını saklı tutar.

Garanti kapsamında sağlanan onarım veya değiştirme, tüketicinin münhasır çözüm yoludur. EarFit, bu ürünle ilgili herhangi bir açık veya sınırlı garantinin ihlalinden veya bu ürünün kullanımından veya mevcut olmamasından kaynaklanan arızi, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan, yürürlükteki yasaların yasakladığı durumlar dışında sorumlu tutulamaz. Bu ürün üzerinde herhangi bir zımni satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantisi burada reddedilir. Bu garanti, bu ürünle ilişkili veya bu ürünle verilen tüm diğer garantilerin yerine geçer.

Bazı eyaletler, arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan hasarların hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına veya zımni bir garantinin ne kadar süreceği konusunda sınırlamalara izin vermemektedir, bu nedenle yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir. Bu garanti size belirli haklar verir ve eyaletten eyalete değişen başka haklarınız olabilir.

İnsan kulağı zaman içerisinde değişim göstermektedir. Bu sebeple EarFit In Ear Monitor’lerin garanti ettiği kullanım süresi iki yıldır. İki yıldan sonra kullanıcının kulak yapısının değişmesinden kaynaklı uyum problemlerinden EarFit sorumlu değildir. Yeni bir kabuk gerektiren onarım gönderiyorsanız ve kulak izi alınmasının üstünden iki yıldan fazla zaman geçmişse, lütfen EarFit In Ear Monitor’leriniz ile yeni bir kulak izi gönderin. Kulaklık üretiminizin üstünden ne kadar süre geçtiğinden emin değilseniz [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Servis Departmanımız, IEM’lerinizi aldıktan sonra 5 iş günü içinde bir Servis teklifi ile (garanti dahilinde veya dışında) onay almak için sizinle iletişime geçecektir. Ödemenizi aldıktan sonra (varsa) 10 iş günü içinde IEM’lerinizin onarımı veya iadesi gerçekleştirilecektir.