Siz çıkartana kadar sizinle

EarFit Action

Kişiye özel kulaklıklarımızın olağanüstü konfor ve ses kalitesi ile her ihtiyaca özel çözümler sunabilmekteyiz. Spor yaparken müzik dinlemeyi sevenler için geliştirdiğimiz EarFit Action ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunmaktadır. EarFit Action serisi kulağınız ile %100 uyum sağlayacak şekilde geliştirildiği için siz çıkartana kadar kulağınızda kalacaktır. IP 65 standartlarında geliştirilmesi sayesinde terden etkilenmemektedir. Sağladığı mükemmel uyum ile 30 dB’e kadar ses izolasyonu sağlayacak ve konsantrasyonunuzu dağıtacak hiçbir şey olmayacaktır. Özel ses sürücüleri ile donatılan Kişiye Özel EarFit Action her frekans aralığında net ve detaylı bir ses sunarak size yeni bir müzik deneyimi yaşatacaktır.

Kişiye Özel Üretim

Kişiye özel kulaklıklarımızın olağanüstü konfor ve ses kalitesi ile her ihtiyaca özel çözümler sunabilmekteyiz. Spor yaparken müzik dinlemeyi sevenler için geliştirdiğimiz EarFit Action ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunmaktadır. EarFit Action serisi kulağınız ile %100 uyum sağlayacak şekilde geliştirildiği için siz çıkartana kadar kulağınızda kalacaktır.

Premium Ses Kalitesi

Özel ses sürücüleri ile donatılan Kişiye Özel EarFit Action her frekans aralığında net ve detaylı bir ses sunarak size yeni bir müzik deneyimi yaşatacaktır. Sunduğu yeni dinleme deneyimi ile daha önce hiç fark etmediğiniz detayları fark ederek en sevdiğiniz şarkıları yeniden keşfedebileceksiniz.

Yüksek Doğruluklu Vital Ölçüm

EarFit Action serisindeki Vital ölçüm sensörleri ile yüksek doğrulukta ölçümler yapabileceksiniz. Vital ölçümler en yüksek doğruluğun yakalanabildiği kulak içinden yapılmaktadır. Böylece Action serisi barındırdığı sensörler ile Kan Basıncı, Nabız ve Kandaki Oksijen miktarını ölçebilmektedir.

Elde edilen sonuçlar mobil uygulamamız üzerinden takip edilebilecektir. Ölçüm sonuçları sağlık verisi niteliğinde olmayıp tavsiye niteliğindedir.

Siz çıkartana kadar sizinle

Sporcu Kulaklıkları

Earfit Action Comfort

Earfit Action Custom

Earfit Action Premium