EarFit Basic

EarFit Basic

EarFit Basic serisi, In Ear Monitor kulaklıklarımızın giriş segmentini oluşturmaktadır. Full-Range Micro Speaker Balance Armature ile donatılmış olan Basic serisi, tüm frekans aralıklarında dengeli bir ses kalitesi sunar.

Günlük hayattaki ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen EarFit Basic, giriş seviye genel kullanım kulaklığıdır ve ergonomik tasarımı ile gün içerisinde size uyum sağlayacaktır.

LOW FREQUENCY
88%
MID FREQUENCY
84%
HIGH FREQUENCY
88%

Üstün tasarım yaklaşımları için maksimum esneklik sunması için geliştirilen Micro Speakerlarımız; Geniş bant genişliğine sahip bir hoparlör olarak, yüksek çözünürlüklü ses uygulamalarına olanak tanır. Canlı, net ve zengin ses üretimiyle dinleyicinin maksimum performans almasını sağlar.

Güçlü ve dengeli ses üretimi geliştirilmiş olan Balanced Armature sürücülerimiz, bas ağırlıklı müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş bas sürücüleri ile, basçılar ve bateristler için tavsiye edilen sürücü tipidir.

4 Sürücülü Balanced Armature sürücülerimiz, yüksek güç çıkışı ile kompakt dinleme sunar. Tüm frekans aralıklarında dengeli ve yüksek güç çıkışı sağlar. Birlikte kullanıldığı müzik platformuna göre 120 dB’e kadar ses üretebilir.

In Ear Monitor Dünyasına Giriş

Basic Serisi yeni bir müzik deneyimi sunan In Ear Monitor dünyasının giriş segmentini oluşturmaktadır

Ergonomik Tasarım

Yüksek kullanım konforu ve ses kalitesi hedeflenerek geliştirilen Basic Serisi yüzlerce kulak yapısı incelenerek dizayn edilmiştir
Bilgi Alın
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar
Universal Kulaklıklar